středa 29. března 2017

Antidepresiva a další léky

Antidepresiva a další léky v menopauze

Antidepresiva je třída léků známých jako selektivní inhibitory pro zpětné vychytávání serotoninu (SSRI). U nich a příbuzných léků bylo prokázáno, že jsou účinné až u 60% žen při příznacích návalů horka. Konkrétně  Venlafaxin (Effexor),  Fluoxetin (Prozac), Sertralin (Zoloft), Paroxetin (Paxil), Desvenlafaxin (Pristiq) a Citalopram (Celexa). U těchto léků bylo prokázáno, že snížují návaly horka u mnohých žen. Nicméně, antidepresiva mohou být spojena s vedlejšími účinky, včetně snížení libida nebo sexuální dysfunkce.

Další léky na předpis, u kterých bylo prokázáno, že poskytují určitou úlevu při návalech horka, i když na léčbu návalů horka, nejsou primárně určeny. Všechny z nich mohou mít vedlejší účinky a jejich použití by mělo být projednáno a konzultováno pouze s lékařem. Některé z těchto léků, u kterých bylo prokázáno, že pomáhají zmírnit návaly horka zahrnují složku léku gabapentin (Neurontin) a klonidin (CATAPRES),  které jsou používány k léčbě vysokého krevního tlaku.

Doplňky stravy

Sarapis Soja - včelí produkty v klimakteriu + fytoestrogeny ze sóji a červ. jetele


 Sarapis Soja


Sarapis Soja je určený ženám v menopauze. Tento preparát spojuje výhody klasického Sarapisu s mateří kašičkou a pylem s výhodami plynoucími z jeho doplnění o fystrogeny ze sóji a červeného jetele. Dále obsahuje sojové izoflavony a izoflavony z červeného jetele, vitamn C a železo, které napomáhají při únavě a vyčerpání a jsou prospěšné pro imunitní systém. Vitamín C přispívá k normální činnosti nervové soustavy a přispívá k normální psychycké činnosti. 

 Vegall Pharma

 Příroda ženám

Čerpáno z MedicineNet.com a Vegall.cz
1 komentář:

  1. Většina rakovin prostaty jsou adenokarcinomy, rakoviny, které se vyskytují v žlázových buňkách epiteliální tkáně prostaty. Rakoviny prostaty obvykle postupují pomalu a v počátečních stádiích nevyvolávají žádné příznaky. Nakonec se nádor může zvětšit stejně jako použití miny, prostaty, přitlačení na močovou trubici a způsobení bolestivé nebo časté močení a krve v moči. Takže jsem byl s touto rakovinou prostaty tak nepříjemný, pak jsem se rozhodl udělat online hledání toho, jak vyléčit rakovinu, protože jsem si hodně přečetl o bylinném léku, narazil jsem na mnoho svědectví o tom, jak doktor Itua vyléčí HIV / herpes, pak Rakovina byla uvedené pod komentářem. S odvahou jsem kontaktoval doktora Ituu a poslal mi jeho bylinné léky prostřednictvím kurýrní služby, pak mě požádali, abych si ho vyzvedl na své poště, což jsem rychle udělal. Kontaktoval jsem doktora Ituu, že jsem obdržel bylinné léky, takže mě poučil o tom, jak ho pít tři týdny, a tak doktor Itua bylinné medicíny vyléčí můj karcinom prostaty. Léčba trvá tři týdny a byl jsem úplně vyléčen. Dr. Itua je bůh poslaný a děkuji mu každý den mého života. Kontaktujte ho nyní na: E-mail: drituaherbalcenter@gmail.com/ Whatsapp: +2348149277967.
    Vypsal, že dokáže také vyléčit následující nemoci níže ... Mozkové amidy. Rakovina plic, rakovina mozku, rakovina jícnu, rakovina žlučníku, gestační trofoblastická choroba, rakovina hlavy a krku, Hodgkinův lymfom, střevní rakovina, rakovina ledvin, leukémie, rakovina jater, melanom, mezoteliom, mnohočetný myelom, neuroendokrinní nádory, Hodgkinův lymfom, rakovina ústní dutiny, Rakovina vaječníků, rakovina sinusů, sarkom měkkých tkání, rakovina páteře, rakovina žaludku, rakovina semenníků, rakovina krku, rakovina štítné žlázy, rakovina dělohy, rakovina vaginální, rakovina vulvární. Alzheimerova choroba, autismus, spalničky, tetanus, černý kašel, tuberkulóza, detská obrna a adrenokortikální karcinom. Alma, rakovina dělohy, rakovina prsu, alergická onemocnění. Rakovina ledvin, Love Spell, Glaukom., Katarakta, Makulární degenerace, Kardiovaskulární onemocnění, Plícní onemocnění.Zamčená prostata, Osteoporóza.Generalizovaná dermatitida, Alzheimerova nemoc, Mozkový nádor, Lupus, Rakovina endomertilu, cerebrovaskulární choroby
    Demence. Kolorektální karcinom, loterijní kouzlo, rakovina močového měchýře, rakovina kůže, rakovina vaječníků, rakovina pankreatu, HIV / AIDS, nádor na mozku, herpes, non-Hodgkinův lymfom, zánětlivé onemocnění střev, Copd, cukrovka, hepatitida

    OdpovědětVymazat